Milwaukee Accu Haakse slijper M18 FSAG125XB-502X (18V - 2 x 5Ah)
incl. alle milieubijdrages
Vóór 15u (ma-vr) besteld, volgende werkdag geleverd*
Tot 3 jaar garantie*
Productnummer: 4058546346218
De Milwaukee Accu Haakse Slijper M18 FSAG125XB-502X: een krachtige partner
Beknopte specificaties
  • Borstelloze POWERSTATE™-motor voor hoge prestaties
  • RAPIDSTOP™ schijfrem voor verbeterde gebruikersbescherming
  • FIXTEC™-snelwisselsysteem voor gereedschapsloze schijfwisselingen
EAN 4058546346218
Artikelnummer A51111049
Leveranciersnummer 4933478430
Gewicht incl. accupack 2.7 kg
Gereedschapopname M14
Max. schijfdiameter 125 mm
Accucapaciteit 5 Ah
Aantal meegeleverde accu's 2
Nom. spanning 18 V
Met acculader Ja
Nullasttoerental 0-8500 1/min
  • 1x Milwaukee M18 FSAF125XB-502X Fuel 125mm Haakse slijpmachine met schuifschakelaar en rem
  • 2x Milwaukee M18 B5 Accu 5,0 Ah
  • 1x M12-18 Fc Snellader
  • 1x HD Opbergkoffer
Milwaukee-machines zijn zeer goed ontworpen. Onder professionals staan ze bekend als een toonaangevende fabrikant wiens gereedschap erg lang meegaat wanneer het correct wordt gebruikt. Dit komt door hun constante streven naar innovatie en verbetering van hun producten. Hun M18 Fuel Tm-reeks bracht bijvoorbeeld in 2012 de meest geavanceerde mogelijkheden op het gebied van batterij, elektronica en borstelloze motor op de markt. Hiermee hebben ze het landschap van wat mogelijk was met 18V en draadloos gereedschap in het algemeen opnieuw vormgegeven.
Gerelateerde producten
Polycarbonaatbril - sportontwerp - Iraya
2 varianten beschikbaar
Deze interesseren je misschien ook
- 7%