Makita Accu siliconepomp DCG180ZK (18V - excl. accu - 280-300 ml)
incl. alle milieubijdrages
Vóór 15u (ma-vr) besteld, volgende werkdag geleverd*
Tot 3 jaar garantie*
Productnummer: 0088381658768
Geen compromissen met Makita
Beknopte specificaties
  • Traploze snelheidsregeling voor ultieme controle
  • Ongeëvenaarde duwkracht voor alle soorten materialen
  • Dubbele beveiliging: altijd veilig en efficiënt werken
EAN 0088381658768
Artikelnummer 455001089
Leveranciersnummer DCG180ZK
Totale lengte 404 mm
Met acculader Nee
Breedte 108 mm
Uitpersdruk 5000 N
Nom. spanning 18 V
Gewicht incl. accupack 2.3 kg
Hoogte 281 mm
Aantal meegeleverde accu's 0
Deze interesseren je misschien ook
Bosch Accu siliconepomp GCG 18V-310 (18V - zonder accu)
Spit Accu-injectiepistool 380-410 ml (18V - 1 X Li-ion)
- 7%