Milwaukee Accu Afkort- en Verstekzaag M18 FMS305-121 (18V - 1 x 12Ah Li-ion)
incl. alle milieubijdrages
Niet langer beschikbaar
Productnummer: 4058546287504
De Milwaukee Accu Afkort- en Verstekzaag M18 FMS305-121 is de krachtige en betrouwbare partner voor al je zaagklussen! Deze zaagmachine levert de kracht van een kabelapparaat, maar met de vrijheid van een accu. Met een zaagcapaciteit van 500 zaagsneden in 78 mm zachthout op slechts één 12.0Ah batterij, is dit de ideale tool voor de veeleisende professional.
Maximale prestaties en duurzaamheid
Uitstekende zaagcapaciteit en nauwkeurigheid
ONE-KEY™ tool tracking & security
Beknopte specificaties
  • Maximale prestaties met POWERSTATE™ borstelloze motor
  • ONE-KEY™ tool tracking & security voor optimale beveiliging
EAN 4058546287504
Artikelnummer A51059755
Leveranciersnummer 4933471122
Accucapaciteit 12 Ah
Gewicht incl. accupack 23 kg
Zaagbladdiameter 305 mm
Aantal meegeleverde accu's 1
Max. zaagbreedte bij 90° 343 mm
Machinegewicht 23 kg
Nom. spanning 18 V
Max. zwenkbereik 48 °
Met acculader Ja
Spanning 18 V
Max. zaaghoogte bij 90° 97 mm
Geluidsvermogenniveau 3 dB(A)
Nullasttoerental 3600 1/min
  • 1x Milwaukee M18 Fuel One-key 305 mm Afkortzaagmachine
  • 1x M18 HB12 Accu 12,0 Ah
  • 1x Milwaukee M12-18 FC Snellader
  • 1x Zaagblad
  • 1x Klem
  • 1x Moersleutel
  • 1x Zijgreep
  • 1x Stofzak
Milwaukee-machines zijn zeer goed ontworpen. Onder professionals staan ze bekend als een toonaangevende fabrikant wiens gereedschap erg lang meegaat wanneer het correct wordt gebruikt. Dit komt door hun constante streven naar innovatie en verbetering van hun producten. Hun M18 Fuel Tm-reeks bracht bijvoorbeeld in 2012 de meest geavanceerde mogelijkheden op het gebied van batterij, elektronica en borstelloze motor op de markt. Hiermee hebben ze het landschap van wat mogelijk was met 18V en draadloos gereedschap in het algemeen opnieuw vormgegeven.
Gerelateerde producten
Polycarbonaatbril - sportontwerp - Iraya
2 varianten beschikbaar
Deze interesseren je misschien ook
- 5%